XVIII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego w Zawierciu

 

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział
 w XVIII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego w Zawierciu "Nowoczesna biblioteka, czyli jaka?"

w dniu 20 kwietnia (czwartek) 2023 w godz. 10.00 - 15.o0Patronat Honorowy:

 Prezydent Miasta Zawiercie.  

Wydarzenie programu eTwinning. 
Patronat medialny:


Forum odbyło się w w formie hybrydowej:

-  zdalnie na platformie e-learningowej MS TEAMS ZNP.  

W Konferencji uczestniczyło blisko 230 osób,  zdalnie ok. 170 i stacjonarnie blisko 60.
Dziękujemy za Państwa obecność.Przejdź do tego Swaya


Pozdrowienia
 dla organizatorów i uczestników XVIII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego w Zawierciu przekazała pani Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego.


Informacje o udziale w Forum:
Udział w Forum był nieodpłatny. Przyjazd i ubezpieczenie we własnym zakresie uczestnika. Uczestnicy online otrzymali zaświadczenia o udziale w konferencji.

Dla stacjonarnych uczestników przygotowane zostały pakiety  konferencyjne zawierające czasopisma: "Biblioteka w Szkole", "Głos Nauczycielski", "Poradnik Bibliotekarza" oraz materiały promocyjne Wydawnictwa Literatura.

Ponadto:

Uczestnicy otrzymali również ekologiczne torby - upominki od pani Jadwigi Wiśniewskiej, Posła do Parlamentu Europejskiego oraz pamiątkowe zakładki, przygotowane przez panie Annę Dąbrowską i Annę Hiller z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN "WOM" w Częstochowie.Zapraszamy Państwa także do promocji własnych  bibliotek. 
Dla wszystkich uczestników został przygotowany Padlet: „Pochwal się swoją biblioteką” www.tiny.pl/w8dj3, do zaprezentowania działań podejmowanych w swoich bibliotekach. To wspólna przestrzeń do wymiany pomysłów


Organizatorzy XVIII Forum: